Меню

"Шахтар" сенсаційно обіграв "Реал" у Мадриді

У середу, 21 жовтня, донецький «Шахтар» переміг мадридський «Реал» в рамках 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів — 3:2.

Перший тайм «Шахтар» завершив із рахунком 3:0. На 29-й хвилині Тете відкрив рахунок у грі, за чотири хвилини Рафаель Варан відправив мʼяч у власні ворота, а на 42-й — Манор Соломон прицільно забив м’яч у кут воріт.

У другому таймі фортуна відвернулася від «гірників». Спочатку на 54-й хвилині забив гол Модрич, за пʼять хвилин другий м’яч у ворота «Шахтаря» забив Вінісіус. У додатковий час, на 93-й хвилині, «Реал» забив третій гол, проте суддя скасував його через офсайд іншого гравця.

Наступний матч «Шахтар» проведе проти міланського «Інтера» 27 жовтня на стадіоні «Металіст» у Харкові.