Меню

Українець виграв змагання метальників списа в Італії

Українець Максим Богдан у неділю виграв змагання метальників списа на престижному легкоатлетичному турнірі в італійській Падуї, передає UaPost.

Найвдалішою у виконанні українця стала п’ята спроба, в якій він відправив снаряд на 77 метрів 88 сантиметрів.

На цих же змаганнях українка Христина Гришутіна показала третій результат у стрибках у довжину – 6 м 41 см. Найкращий результат належав росіянці Юлії Підлужній – 6 м 53 см.

Анна Плотіцина подолала дистанцію 100 метрів з бар’єрами з четвертим результатом - 13,48 секунди. Перемогла американка Джасмін Стоуерс -13,29 с. Четвертим був й українець Юрій Кримаренко. У секторі для стрибків у висоту він подолав 2,15 м. У переможця - італійця Джанмарко Тамбері - 2,30 м. Олеся Повх була п’ятою в бігу на 100 метрів - 11,62 с. У Єлизавети Бризгіної - 12,22 с і восьмий результат. Перемогла Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс з Ямайки - 10,98 с.

Додамо, що цього ж дня на іншому турнірі, в Берліні, єдина українська легкоатлетка Ганна Гацько-Федусова стала восьмою у секторі для метання списа з результатом 57 метрів 65 сантиметрів. Виграла ж змагання екс-українка, яка нині представляє Ізраїль, Маргарита Дорожон - 63,24 м.