Меню

Українська дзюдоїстка взяла «золото» на міжнародному турнірі в Баку

Світлана Ярьомка достроково (за 3 хвилини 15 секунд) перемогла Санту Пакеніте з Литви, повідомляє UaPost з посиланням на uazmi.org.

Збірна України з дзюдо повертається на батьківщину із «золотом» престижного міжнародного турніру з дзюдо серії Grand Slam, який завершився у Баку (Азербайджан). Про це повідомляють ЗМІ.

На найвищу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії понад 78 кг піднялася Світлана Ярьомка з Київщини.

У фіналі Ярьомка достроково (за 3 хвилини 15 секунд) перемогла Санту Пакеніте з Литви.

За крок від подіуму зупинилися львів'янин Сергій Дребот (73 кг) та одесит Олександр Гордієнко (понад 100 кг), які у сутичках за «бронзу» поступилися відповідно Міклошу Унгварі з Угорщини та росіянину Андрію Волкову.

Нагадаємо, 23-24 травня у Рабаті (Марокко) пройде міжнародний турнір з дзюдо серії World Masters, на якому також розігруватимуться рейтингові бали для участі у літніх Олімпійських іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Фото з: meridian.kpnu.edu.ua.