Меню

Українські дзюдоїсти здобули чотири медалі на Кубку Європи

Ще трьома медалями поповнилася скарбничка збірної України в заключний змагальний день Кубку Європи з дзюдо в Празі, передає УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.

У ваговій категорії до 100 кг “срібло” завоював Данило Гуцол. Медаль такого ж ґатунку в активі Олександра Гордієнка (понад 100 кг).

Серед дівчат медальний почин Анастасії Антипіної підтримала Руслана Булавіна, яка завоювала бронзу у ваговій категорії понад 78 кг.

Раніше, володаркою першої медалі в складі “жовто-блакитних” стала Анастасія Антіпіна (до 63 кг).

Щодо інших результатів українських дзюдоїстів, то за крок від медалі на 5-й позиції зупинилися Євген Вегера (до 100 кг) і Єлизавета Литвиненко (до 70 кг).

На 7-му місці завершили змагання: Віталій Шепель (до 90 кг), Андрій Колесник (понад 100 кг), а також Наталія Чистякова (до 70 кг).