Меню

Українські студенти привезли 10 медалей з Європейських ігор

З 12 до 25 липня в Загребі та Рієці (Республіка Хорватія) проходили III Європейські студентські ігри. До участі приєдналася й українська команда, яка в результаті привезла зі змагань аж 10 медалей.

Загалом 29 країн отримали нагороди від Європейської спортивної студентської асоціації (EUSA). Учасники змагалися в 21 виді спорту: бадмінтон, баскетбол, пляжний волейбол, бридж, шахи, футбол, гольф, гандбол, дзюдо, карате, веслування, плавання, настільний теніс, тхеквондо, волейбол, водне поло тощо.

Студент Харківської державної академії фізичної культури Дмитро Канівець та студент Сумського державного університету Артем Хомул здобули золоті нагороди зі змагань із дзюдо у вагових категоріях до 73 кг і 81 кг. Срібними призерами в цьому виді спорту стали: студент Харківської державної академії фізичної культури Сергій Кривчич (вагова категорія 81 кг), студент Сумського державного університету Дмитро Цюх (вагова категорія до 73 кг), студент Тернопільського національного університету Антон Рудник, (вагова категорія до 100 кг).

Бронзові медалі з дзюдо отримали студенти Харківської державної академії фізичної культури Роберт Гасанагаєв (вагова категорія 66 кг) і Сумського державного університету Василь Сампан (вагова категорія 60 кг).

Відзнаки отримали й студентки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Анастасія Дмитришин та Єлизавета Жарка. Вони здобули золоті медалі в парному розряді з бадмінтону. Харківський політех отримав «срібло» турніру, яке в особистому заліку виборола Дар’я Самарчанц.