Меню

Збірна Іспанії вперше за 27 років не обіграла Польщу

Збірна Польщі зіграла внічию з іспанцями в матчі чемпіонату Європи з рахунком 1:1. Зустріч групи Е проходила в Севільї.

Тепер в боротьбі за вихід з групи все вирішить третій тур.

У першому таймі рахунок відкрив Альваро Мората на 26-й хвилині. Спочатку гол не був зарахований, але після відеоперегляду арбітр змінив рішення і скасував офсайд. На 43-й хвилині поляки були близькі до того, щоб відігратися, але спочатку Кароль Свідерський влучив у штангу, а потім Роберт Левандовскі при добиванні не зміг вразити ворота — іспанців врятував воротар Унай Симон.

Після перерви Левандовскі все-таки зміг відзначитися — на 55-й хвилині він головою замкнув подачу Каміля Южвяк. Через хвилину був призначений пенальті на користь іспанців, але Жерар Морено потрапив в штангу, а Альваро Мората при добиванні був неточний.

Поляки продовжили безвиграшну серію зустрічей з іспанцями в офіційних матчах. Останній раз вони перемагали в листопаді 1980 року в товариській грі (2:1). В іншому товариському матчі в лютому 1994-го була зафіксована нічия (1:1). У наступних чотирьох зустрічах, включаючи суботній матч Євро-2020, збірна Польщі програла.

Ця гра була першою для команд в рамках фінальних стадій великих турнірів. У поляків 8 поразок, три перемоги і дві нічиї.

Футболіст збірної Польщі Кацпер Козловські став наймолодшим гравцем в історії чемпіонатів Європи — півзахиснику “Погоні” з Щецина 17 років, 8 місяців і 3 дні.

У наступному матчі іспанці, у яких стало 2 очка, зіграють зі словаками (3). Поляки (1 очко) зустрінуться з командою Швеції (4 очки). Вирішальні матчі пройдуть 23 червня.