Меню

Син Міхаеля Шумахера посів дев'яте місце у своїй першій гонці Формули-4

Мік Шумахер по ходу гонки відіграв десять позицій і отримав приз "кращому новачкові", повідомляє UaPost з посиланням на segodnya.ua.

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік Шумахер посів дев'яте місце у своїй дебютній гонці у Формулі-4, яка пройшла в німецькому Ошерслебене.

Шумахер, який виступає за команду "Ван Амерсфорт", стартував з 19-ї позиції і зумів відіграти 10 місць. Перемогу здобув Марвін Дінст (HTP). Також Шумахер-молодший за підсумками гонки отримав приз "кращому новачкові".

Мік Шумахер останні сезони провів у картингових серіях, а у вересні став віце-чемпіоном світу по картингу в категорії KF-Junior. Після цього він заявляв, що його мета - стати чемпіоном Формули-1.

Фото з: segodnya.ua.