Меню

Українка виграла срібло на Чемпіонаті світу

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук завоювала "срібло" в стрибках у довжину на Чемпіонаті світу з легкої атлетики.

У столиці Катару – місті Доха завершується Чемпіонат світу з легкої атлетики. Українка Марина Бех-Романчук у фінальних змаганнях зі стрибків у довжину посіла друге місце. Її краща спроба – 6.92 м. Це кращий результат Марини цього сезону.  Про це повідомляє Укрінформ.

Чемпіонкою світу зі стрибків у довжину стала німкеня Малайка Міхамбо, яка стрибнула на 7.30 м.

Наша жіноча четвірка у естафеті 4х400 м (Катерина Климюк, Ольга Ляхова, Тетяна Мельник, Анна Рижикова) фінішувала у фіналі сьомою. Чемпіонки світу на цій дистанції – збірна США.

Нагадаємо, у фіналі стрибків у висоту 18-річна українка Ярослава Магучіх взяла висоту 2.04 м і посіла друге місце. Вона двічі оновлювала особистий рекорд і світовий рекорд U-20. Це була перша медаль України на Чемпіонаті світу в Досі.