Меню

Українська атлетка стала призеркою міжнародного турніру із багатоборства

Українська легкоатлетка Анастасія Мохнюк успішно виступила на традиційному міжнародному турнірі багатоборців у Таллінні, інформує УНН.

У Таллінні українка пробігла 60-метрівку з бар’єрами за 8,43 сек, подолала 174 см в секторі для стрибків у висоту, штовхнула ядро на 13,78 м, стрибнула 6,09 м у довжину і показала 2:24,98 на 800-метрівці.

Виграла змагання п’ятиборок бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів 2018 року Адріанна Сулек. 21-річна польська атлетка покращила особистий рекорд в приміщеннях майже на 500 очок, набравши в сумі 4442 бали.

Натомість у жіночому п’ятиборстві 30-річна броварчанка набрала 4393 очки й одразу посіла восьму позицію у світовому топ-листі сезону.

Фіналістка чемпіонату світу 2015 року з семиборства Мохнюк на цьому турнірі відсвяткувала своє повернення на міжнародну арену після п’ятирічної перерви.