Меню

Українські фігуристи вперше за 15 років завоювали медаль чемпіонату світу

Український дует Максима Нікітіна та Олександри Назарової завоював "бронзу" на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів, що проходить в Талліні, передає obozrevatel.com.

Фігуристи у змаганні танцювальних пар набрали в столиці Естонії 146.08 бала.

У короткому танці Саша і Максим показали п'ятий результат. Все виправила їх довільна програма. У ній українська пара поступилася в оцінках тільки чемпіонам світу росіянам Ганні Яновській та Сергію Мозгову, які отримали 155.92 бала.

Друге місце дісталося американцям Лорейн Макнамарі і Куїну Карпентеру. Українські фігуристи поступилися їм менше балу - 146.90, повідомляє Федерація фігурного катання України.

Зазначимо, що це перша медаль українського дуету за останні 15 років. Востаннє наші юніори ставали медалістами у світовій першості в 2000 році.

Тоді в німецькому Обесдорфе в змаганні спортивних пар українські спортсмени відзначилися дублем. Олена Савченко і Станіслав Морозов завоювали "золото", а Юлія Обертас і Дмитро Паламарчук - "срібло".