Меню

Українські спортсмени отримали низку нагород на світових змаганнях

Українці Ігор Радівілов та Олег Верняєв принесли ще дві медалі на Кубку світу зі спортивної гімнастики, який проходить в болгарському місті Варна.

Вони виявилися найсильнішими у вправах на кільцях. Радівілов здобув «золото», показавши результат 15,467 балів. Верняєв відстав від свого колеги зовсім небагато. Олег набрав 15,367 балів і здобув срібну медаль. «Бронза» в росіянина — Данила Казачкова.

Для Верняєва це вже не перша медаль у Варні. Перед цим Олегу не було рівних у вправах на коні, де він набрав 15.533 бали. А першу золоту медаль українець здобув у вільних вправах — 15,400 балів.

Українка Вікторія Туркс, яка виступає в категорії до 78 кг, здобула бронзову медаль Гран-прі з дзюдо в Астані.

Туркс вийшла в чвертьфінал, здолавши оцінкою «іппон» представницю Казахстану. Однак в наступному раунді програла кубинці Кастілло.

Зате у втішному турнірі Туркс виграла ще дві сутички, обидві оцінкою «іппон» у полячки Погорзелець і британки Гіббонс, здобувши «бронзу».

Українська синхроністка Анна Волошина завоювала "срібло" в технічній програмі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Лондоні.

Волошина показала результат 90,7289 балів. Перемогла росіянка Світлана Ромашина з результатом 93,8865, а третє місце посіла італійка Лінда Черрути – 87,1493.