Меню

Український легкоатлет отримав бронзу чемпіонату Європи 6 років після змагань

Європейська легкоатлетична асоціація через шість років після чемпіонату Європи-2014 у Цюриху офіційно оголосила українського легкоатлета Руслана Дмитренка бронзовим призером зі спортивної ходьби на 20 кілометрів.

Зробили це після дискваліфікації срібного призера змагань — росіянина Олександра Іванова, якого спіймали на допінгу, повідомилиу Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Відтак, на першому місці залишився іспанець Мігель Анхель Лопес (з результатом 1:19.44 год). На другу сходинку піднявся інший росіянин Денис Стрєлков, а третю посів українець Руслан Дмитренко. Вони обидвоє показали результат у 1:19.46 год, проте представник Росії переміг на десяті долі секунди.

У ФЛАУ зазначили, що у березні український легкоатлет потрапив у ДТП. У ній спортсмен роздробив п’ятку на правій нозі на кілька сегментів, постраждали коліно і великий палець лівої ноги та ліва рука. Після операцій він розпочав реабілітацію.

«Приємно отримати медаль. Як кажуть, нема лиха без добра. У мене все збіглося: я вийшов з дискваліфікації, все налагоджується з моїми руками і ногами, поступово починаю реабілітацію – і тут такий бонус у вигляді бронзи! Можливо, це знак, що не можна зупинятися, потрібно рухатися далі і попереду будуть ще медалі», — каже Дмитренко.

Нагадаємо, у 2014 році Руслан Дмитренко також став переможцем Кубка світу зі спортивної ходьби, встановив національний рекорд України і був визнаний найкращим скороходом року у світі на дистанції 20 км за підсумками серії IAAF Race Walking Challenge.